Reklamları Kapat!

The Commuter – Yolcu (2018) Altyazılı İzle | 1080p |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
The Commuter – Yolcu (2018)  Altyazılı İzle

The Commuter – Yolcu (2018) Altyazılı İzle |1080p|

2014 yapımı Liam Neeson’ın başrolde yer aldığı Non-Stop filmini izleyenler anlayacaklar ki The Commuter filmi mekan değişikliğine giderek gök yüzünde değil de bu sefer karada tren içerisinde geçen muhteşem kelimesinin hakkını vererek sürükleyici, akıcı ve heyecan dolu anlarla donatılan film izleyecekler.
Sıradan alalalede bir yaşantısı olan Michael Woolrich isimli adam evden işe, işten eve arasında git gel yapan ailesi ile birlikte vakit geçirmeyi seven aile babasıdır. Lakin bir gün karşısına işe giderken rutin olarak kullandığı tren içerisinde Joanna isimli bir kadının karşısına geçerek trende olacakları haberdar etmesi ile hayatı bir anda değişiverir. Kendisine komplo kurulmuştur. Eli kolu bağlanan Michael Woolrich ilk dakikalarda ne derlerse yapmaya başlar. Lakin işin boyutu sadece kendisi ile sınırlı değildir. Ailesi de tehlike altındadır. Ama onlardan daha öncelikli kişile var. Tren içerisinde yolculuk yapan insanlardır. Çünkü tren içerisinde yer alan düzenekler trenin raydan çıkmasına sebep olacak ve onlarca insanın ölümü ile sonlanacak trajik kazaya sebebiyet verilebilecektir. Zor durumdan hem kendi canını hem ailesini hem de tanımadığı insanları maruz kalacakları muhtemel sondan uzak tutmaya çalışmasını anlatacak olan filmdir. Bir işadamı, günlük iş gezisi evinde bir suç komplosuna kapılır.
Keyifli seyirler diler.

Kategori: 1080p Filmler, 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 881 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.