Reklamları Kapat!

Mutluluk Zamanı (2017) Film İzle | 1080p |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
Mutluluk Zamanı (2017)   Film İzle

Mutluluk Zamanı (2017) Film İzle |1080p|

Mutluluk Zamanı (2017) Film İzle filmi, 8.5 puan alarak 2017 – Türkiye yapımı olan filmin konusunda ise Filmin Konusu : Gerçek mutluluk demek mükemmel olmak demektir. Kusursuz bir hayat ve umutsuz bir vaka.
Bu hikayede ki adamın yakışıklığı, karizması, özgüveni kadınların başını döndüren etkenler topluluğu olabilir. Ama adam her zaman çalışan sistemini bozmayacak ve kadını gece dışarı davet edecek. Sonra adamın evine gidecekler. Ve adam gecenin sonunda kadına yol verip kendi yolunda yeni kurbanlarıyla sonra ki gecelerde tekrar eden geceleri yaşayacak. Peki ya kadınlara ne oluyor. Söylemesi ve dile getirmesi iğrenç bir durumla yaşamaya devam etmek zorunda kalıyorlar. Tabi buna yaşantı denirse…
Aşkta, zıt kutuplar birbirini çekermiş. Bu tarz aşkların etkisi ve tesiri uzun bir zaman dilimine hükmedermiş. Mert, hayatını sürekli şimdi ve gelecek üzerine kuran başarılı bir insandır. Lakin bu hayatta Mert’in çekindiği bir nokta var. Geçmişi. Mert geçmişini görmezden gelerek, geçmişin tozlu zamanlarında halının altına sakladığı korkularından sürekli kaçmıştır. Ada ise geçmişiyle barışık, geçmişinde yaptığı hatalardan ders çıkartan, geleceğini geçişiyle doğru orantıda şekillendirmeye çalışan bir karakter hüviyetine sahiptir. Kısacası, biri geleceğe daha çok bağlıyken diğeri ise geçmişine daha çok bağlı olan iki insanın birbirilerini tanımasıyla ortaya çıkan aşklarında ki en büyük engelleri kendi yaşamlarında ki yaşanmışlıklardır. Bakalım ikili korkularını yenip önlerinde uzanan hayatlarında ki aşkı doyasıya yaşayabilecekler mi ?
Havada aşk kokusu var. Yepyeni romantik bir filmle geri dönüş yapıyorlar. Son yılların birbirine en çok yakıştırılan, uyumları göz kamaştıran güzellikleri ve şıklıklarıyla akıllara kazınan Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisinin başrollerinde yer aldıkları filmle sinema adım atıyorlar.

Kategori: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yerli Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 881 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.