Reklamları Kapat!

Gintama 2 Live Action Movie (2018) İzle | 1080p |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
Gintama 2 Live Action Movie (2018) İzle

Gintama 2 Live Action Movie (2018) İzle |1080p|

Gintama 2 Live Action Movie (2018) İzle filmi, 6.4 puan alarak 2018 – Japonya yapımı olan filmin konusunda ise Filmin Konusu : İnsanoğlu ile uzaylılar arasında yaşanan çetin savaştan uzaylılar galip insanoğlu ise mağlup ayrılmıştır. Dünyanın denetimi ve kontrolü artık uzaylılardadır. Bu sebepten ötürü dünya bildiğimiz dünyadan daha farklıdır. Gel zaman git zaman derken zaman hızla ilerlemektedir. Bu zaman dilimi boyunca uzaylılara karşı koyabilecek ateşli silahlardan sonra ki en etkili silah samuraylardır. Lakin hükümet samurayların kılıç taşımalarına yasak getirince uzaylılara karşı koyma onlara isyan etme durumları da iyice zorlaşmıştır. Tam bu zamanlarda ortaya çıkan Gintoki isimli kahramanımızın ortaya çıkması ile kendi çaplarında maceradan macera atladıkları olayları anlatacak olan filmdir.
Serinin devam filmi olan Gintama 2 Live Action Movie filmi bakalım ilk filmden daha mı iyi, daha mı kötü yoksa aynı paralellikte mi seyredecek. İzleyip görelim. Umarım cidden iyi bir iş çıkartmışlardır.

Kategori: 1080p Filmler, 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 881 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.